Dodatki na bloga
piątek, 23 lipca 2010
w tym wieku urodzin się nie obchodzi

tak co roku wita nas mama początkiem lipca. Ależ c to za wiek te 21 więcej ode mnie :P. Więc żeby nie było ze ja za 21 lat będę stara to postanowiłam pamiętąć i tak o to powstał słonecznikowy obrusek. Wyszywało się go świetnie. Sam obrusek jak i schemat zakupiłam na stronie www.coricamo.pl. Dostałam nawet mały prezencik w postaci etui na telefon do samodzielnego wykonania bardzo mi się spodobał i napewno w wolnej chwili wykonam go. obrusek wyszywało się bardzo miło i przyjemnie. w sumie miałam już małe doświadczenie bo wcześniej powstała serwetka na wymianę do Anetki i tak jak pisałam wcześniej nie mam jej zdjęcia niestety. A teraz zdjęcia serwetki:


Pozdrawiam wszystkich wakacyjnie i urlopowo.
 

czwartek, 01 lipca 2010
ostatnie godziny

oczekiwania na powrot meza. Sukienka skończona, w domu posprzątane, smakołyki się szykują. W menu szybkie i proste ciasto zwane blokiem, sałatka (typowo kobiece danie. mój tata mawia że kobietą z niczego najlepiej wychodzą dwie rzeczy awantura i sałatka) i pierogi z jagodami. nie jeszcze nie tegorocznymi ale własnoręcznie zamrożonymi z zeszłego roku. Ale dość o jedzeniu a oto zdjęcia sukienki :
 Pod moją nieobecność kwiatkami opiekowała sie mama mojego męża która ma cudowna rekę do kwiatów po powrocie czekała mnie niespodzianka. o tym że zakwitnies storczyk wiedziałam ale to nie jedyna niespodzinaka. Pąki puścił kwiatek prezent od męża sprzed rejsu. Jednak wszyscy kwiatki też szykują sie na powrót mężczyzny z morza :)Ostatnio w telewizji leci reklama w której chłopiec mówi ze jego siostra ma gwiazdorskie okulary moja córcia też ma :P

19:52, moniczka855d , druty
Link Komentarze (2) »