Dodatki na bloga
wtorek, 25 maja 2010
i do kogo jestem podobna :P

moja mała córeczka z wyglądu według znajomych przypomina swojego tatę. Ja dodam że charakterek też po nim odziedziczyła ( jak jest niegrzeczna oczywiście :)). Postanowiłam udowodnić, że jest inaczej. Z resztek włoczki z ostatniego swetra powstał podobny ale w mniejszym rozmiarze. I teraz obie prezentujemy się tak :

I do kogo jestem teraz podobna :)

Kilka ładnych dni zmusiło nas do wyjścia w plener i tam powstała mała sesja zdjęciowa. Tu sprawdzamy jak się mają kwiatki u babci w ogródku. A wracamy właśnie z urodzinek cioci.

A i oczywiście należy nadmienić że przebywanie dłużej niż 3 minuty jednym miejscu nie należy do mocnych stron Małgosi. W tym miejscu bardzo zainteresowana jest tym co dzieje się obok

01:01, moniczka855d , druty
Link Komentarze (2) »
czwartek, 20 maja 2010
kilka srok za ogon

Wtedy nic nie można skończyć. 24 czerwca to nie tylko koniec szkoły, ale także pierwsze urodziny córci mojej koleżanki więc wypadało by coś z tej okazji wykonać i tak o to powstała mała metryczka. Wzór podpatrzony w Haftach Polskich numer 12/2009.
Dodatkowo w pracy i tworzeniu jest również sukienka z melanżowej myra. Jest to chyba jedyna rzecz wykonana na drutach która ma szanse podobać się mojemu mężowi. Tym większą presje czuje. Narazie wygląda tak :


Dodatkowo na warsztat wzięłam prezent dla Anetki, ale tych zdjęć nie mogę pokazać gdyż zepsuje cała niespodziankę.

Ciepło zaczyna być na dworze więc robótki w dłonie i na świeże powietrze. pozdrawiam wszystkich letnio Monika

piątek, 07 maja 2010

Wzięłam udział w zabawie na blogu u Sabinki

Teraz zasady u mnie:

1. Musisz posiadać własnego bloga.

2. Pierwsze 3 osoby, które umieszczą pod tym wpisem komentarz, w którym zgłoszą chęć wzięcia udziału w zabawie, otrzymają ode mnie mały, ręcznie robiony upominek, który wyślę w ciągu 365 dni.

3. Ty organizujesz taką samą zabawę u siebie i dajesz szansę kolejnym 3 osobom na prezent - od Ciebie.

4. Każdy Blogowicz może 3 razy uczestniczyć w takiej zabawie

 

Ma ktoś ochotę zapisać się na niespodzianke u mnie ??????

13:55, moniczka855d , codzienność
Link Komentarze (1) »
czwartek, 06 maja 2010
korzyści z wyjazdu

Jak robienie na drutach sprawia mi przyjemność tak zszywanie swojego dzieła już nie. Na szczęście nadeszło dłuższe wolne i okazja na wyjazd do rodziców. Tam napewno spotkam babie która lubi kończyć rzeczy pozaczynane przeze mnie lub przez moja mamę ( mama też potrafi cuda na drutach). Później dzięki uprzejmości mojej teściowej bluzka dostała szydełkowe wykończenie i teraz czeka na pranie i nadanie jej ostatecznego kształtu. Narazie wygląda tak:

Zostało trochę włóczki więc pewnie zostanie wykonana mniejsza wersja tego sweterka. Niestety nie napisze jaka to była włoczka bo nie wiem tego. Jest to odzysk z jakiegoś swetra( nawet nie wiem jakiego bo dostałam ją w prezencie) Robiłam drutami nr 4 a wzór podejrzałam z sandry nr 4/2010

23:59, moniczka855d , druty
Link Dodaj komentarz »