Dodatki na bloga
piątek, 22 kwietnia 2011
o kilku sprawach

Po pierwsze i najważniejsze Wesołych Świąt. Przedewszystkim  rodzinnego ciepła, bo w dzisiejszych zabieganych czasach chyba za tym najbardziej tęsknimy.


Taką prześlczną kartkę oczywiście ręcznie robioną wysłała mi Kasia z blogu Haftowaki Katarzyny. Dziekuję bardzo Kasieńko


Powstały też nowe chusty chociaż tak zaklinałam się, że długo ich nie będzie


Zdjęcia trochę kiepskiej jakosci. Zarys widac a to najwazniejsze :P

 

21:36, moniczka855d , druty
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 17 kwietnia 2011
Wszyscy mają

ma i Małgosia. Wiosna przyszła kupiłyśmy nawy płaszczyk na przyjazd taty. Płaszczyk ma duży dekold. Za duży jak na tak mała damę. Pomyślałam a może chusta. Padło pytanie czy można zrobić taką mała. Oświadczam można. A oto efekt:

 

 

Kolor bardzo przekłamany. Może jak skończe czapkę do kompletu to uda nam się zrobić zdjęcie w plenerze i kolor wyjdzie jak należy. Pozdrawiam Monika

 

10:47, moniczka855d , druty
Link Komentarze (2) »
piątek, 08 kwietnia 2011
Na modelu

Przesyłka doszła. Czas na prezentacje na nowym właścicielu. Przy okazji pokażę jaką metryczkę wykonałam Juleczkowi. Szybki wpis ponieważ szykuję się do wyjazdu.

 

 

 

Kasiu chusta w poniedziałek poleci do Ciebie.


 

środa, 06 kwietnia 2011
na okrągło

Po raz pierwszy w życiu zrobiłam skarpetki. Zamówienie było dla pewnego małego przystojniaka. Boje się, że są za duże. Za modelkę robiła moja córeczka. Może jak dojdzie moja przesyłka to dostanę zdjęcia od nowego właściciela. A teraz możecie obejrzeć moją pierwszyznę:
 

Odliczamy już dni do przyjazdu Męża. Jak za jakiś czas zniknę na chwilkę to proszę nie martwcie się :).

Pozdrawiam Monika

13:03, moniczka855d , druty
Link Komentarze (1) »