Dodatki na bloga
niedziela, 11 grudnia 2011
Święta, święta

U mnie już święta. Głównym powodem jest moja córeczka, która jak zobaczyła choinki w sklepach poprosiła o taką w domu. Z racji tego, że święta od dawna chyba nawet od zawsze spędzałam u mamy, więc musiałam zakupić wszystko, łącznie z choinką. Trochę rzeczy dorobiłam. Efekt końcowy 

 

Mimo,że ten haft może bardziej kojarzyć sie z Wielkanocą a nie z Bożym Narodzeniem, zostanie prezentem pod choinką. Bardzo fajnie się go wyszywało. 

 

A na koniec mały, jednowieczorny pomysł podpatrzony na koncie Ani. Przyznaje się bez bica, że nie wiem czy ma ona te zdjęcia ma na swoim blogu. Kolejny pomysł na bryloczki, też napewno użyje. 

Musze się pochawalić. Połowa sukienki za mną. Z racji tego, że ma ona być prezentem i niespodzianką dla męża zdjęcia pokaże po jego powrocie, a to już niedługo.

Pozdrawiam Monika.

poniedziałek, 05 grudnia 2011
Kolejne Spotkanie z Julkiem

Tym razem na żywo. Zamówienie opiewało na sweterek do noszenia w chuście, czyli taki do połowy brzucha. Dodatkowo  dorobiony został golf. W końcu to zima. Tym razem Julek odebrał sweterek osobiście razem z mama, którą kiedyś mieszkałam w internacie. Dziekuje za odwiedziny i zapraszam częściej. 

Oto zdjęcia na modelu i na wcześniejszym modelu którym był królik. Oczywiście mi bardziej podoba się na Julku.

 

 

 

 

A to kolejne zamówienie od kochanej synowej dla najlepszej teściowej. Choć moja też jest cudowna nie chodzi o moją. Zamówienie opiewało na komin. Początkowo miał być czarny. Jako, że bardzo nie lubie czarnych robótek udało mi się  wynegocjować  siwy kolor. Efekt na mnie. Zdjęcie robione przez córeczkę moją.

 

Komin robiony w warkocze czego dokładnie nie widać na zdjęciu. Znów bardzo spodobało mi się i nie wiem czy po świętach jak trochę się odstresuje nie powstanie taki dla mnie .

Pozdrawiam Monika.

21:54, moniczka855d , druty
Link Dodaj komentarz »
sobota, 03 grudnia 2011
Skończone

Zawieszki skończyłam. Z racji późnej pory szybki wpis. Zawieszki nadal na lodówce. Kilka znalazło już nowych właścicieli i nie doczekały zdjęcia.


Przy okazji pierwszy bal przebierańców mojej córeczki. Narazie jest w fazie fascynacji wróżkami. Przy okazji prośba. Poszukuje schematu wróżki

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny Monika.