Dodatki na bloga
piątek, 31 grudnia 2010
koniec

Nie bloga koniec ale prezentów. Nie mogłam wszystkich wcześniej zamieścić, ponieważ ich odbiorcy twierdzą, że czasem tu zaglądają. Tak więc powstała bombka, filcowana biżuteria (jedna z kulek i kolczyki wyszły niebieskie a w rzeczywistości jest to bardzo intensywny fiolet). Spróbowałam również swoich sił w chustach. I  tak powstała zamieszczona niżej. trochę za ciasno zakończyłam przez co nie ma "ząbków". Przyjmijmy jednak, że tak miało być :P.Jako, że dziś sylwester to czas na postanowienia i plany noworoczne. U mnie tylko jedno. Obronić pracę magisterską.

 

Wszystkiego dobrego na Nowy Rok. Pozdrawiam Monika

czwartek, 16 grudnia 2010
zakładki

We wtorek pożegnałam męża na dłużej niż zwykle i jakoś tak zabrakło siły na wszystko. Jednak postanowienie silniejsze niż wszystko. Tym razem na tapetę poszły zakładki do książki. Ja jednak robię trochę inaczej niż większość osób których blogi odwiedzam. Ja wyszywam, oprawiam papier i laminuje. A oto efekty. Niektóre się powtarzają.

 

 

 

 

Ostatnie dni minęły nam na wspólnym spędzaniu czasu. Wybraliśmy się na kręgle. Miło wiedzieć że po takim czasie nadal opada mu szczeka na mój widok ( bo mam nadzieję, że to nie ból kolana spowodowany takim ciężarem )

 

 

Pierwszą rundę wygrałam :). Później było gorzej.:(

 

Pozdrawiam Monika

niedziela, 12 grudnia 2010
serwetka do koszyczka

Świątecznych prezentów ciąg dalszy. Tym razem coś praktycznego. Czerwona serwetka do koszyczka na pieczywo. Dla ułatwienia haftowana na czerwonym tle :P. Mi osobiście bardzo się podoba i nie wiem czy za rok sama sobie takiej nie zrobie.

Święta zbliżają się dużymi krokami a mi jakoś tak smutno. Mąż wyjeżdża i nic już nie cieszy. Poznajcie efekty mojej pracy:
piątek, 03 grudnia 2010
Święta ciąg dalszy

Kolejny prezent z okazji Bożego Narodzenia. Tym razem serwetka. Nie szydełkowa, ale krzyżykowa. Motyw przewodni to oczywiście święta. Dokładniej świąteczne dzwonki. Wyszywana trzema nitkami. Prezentuje się tak:

 

 

Dziękuje za odwiedziny i pozdrawiam Monika