Dodatki na bloga
niedziela, 29 stycznia 2012
Nauka

Dorosłam do pracy na 5 drutach. Choć nauka nie była długa z efektów jestem zadowolona. Pierwsza czapka miała być już dla mnie.  Wyszła za mała. Na szczęście posiadam córkę i mogę jej oddać za małe robótki bez konieczności prucia. Nic się nie zmarnuje :)

Efekty


 

 

 

 

Z czapką dla mnie się udało. Zima zaatakowała. A ja mam czapkę i nie marznę.Obie czapki prezentowane na córce, która coraz chętniej pozuje do zdjęć. Pozdrawiam Monika

 

15:04, moniczka855d , druty
Link Komentarze (2) »
niedziela, 22 stycznia 2012
Marzenia

Marzenia się spełniają, a czasem trzeba im pomóc. Zakasałam więc rękawy i wzięłam się do roboty. Zakupiłam Sonate w kolorze śliwka. Druty na żyłce nr 3,5 i wyszło coś takiego:

 

 

 

Najgorsza historia tego projektu to oczywiście wybór wzoru. Gdy zaczęłam nim robić nie byłam do końca przekonana. Efekt końcowy nawet mi się podoba. 

Chciałam się pochwalić, że coraz więcej moich nowych podopiecznych łapie krzyżykowego bakcyla. Niedługo planujemy założyć naszego świetlicowego bloga i tam pokażemy nasze prace.

Pozdrawiam was serdecznie i mocno Monika

16:14, moniczka855d , druty
Link Komentarze (2) »
sobota, 14 stycznia 2012
Dużo

Zmian w moim życiu. Pierwsza najważniejsza mam pracę. Pracuje z fajnymi dzieciakami na świetlicy i mam nadzieje zarazić ich moją pasją do robótek.

Na razie pokaże tylko trochę zaległości których nazbierało się trochę. Zacznę od kompletu robionego na zamówienie i to robionego bardzo szybko. Komplet składa się z czapki i chusty. Chusta robiona tym samym wzorem co poprzednie dwie.

 

 Kolejny to sweterek. Zrobiłam dla siebie, ale chyba nie będę nosiła. Może znajdzie się chętna na to cudeńko

 

 

Trzymajcie kciuki za mnie :) .Pozdrawiam Monika

17:04, moniczka855d , druty
Link Komentarze (2) »
czwartek, 05 stycznia 2012
Prezent rocznicowy

Niech mi ktoś powie, że mężczyźni nie potrafia zaskakiwać. Mój potrafi i to bardzo. W ramach prezentu rocznicowego zostałam zapisana na kurs zdobienia "Podstawy decoupage + crackle" . Pierwsza wspólna rocznica i taki cudowny prezent.  Szkoda, że kups nie obejmował zakupu wszystkich piękności jakie znajduja się w tym sklepie. Zapraszam Was wszystkie na bloga mojej nauczycielki http://trabaya.blox.pl.

Relacja z kursu:

Jeszcze daleka droga przede mna, ale pierwszy krok wykonałam.

 

13:32, moniczka855d , codzienność
Link Komentarze (3) »
wtorek, 03 stycznia 2012
Powróciłam

Nie było mnie długo.Powód stęskniłam się za rodzciami a święta były fajnym pretekstem wyjazdu. Jeszcze przed wyjazdem zapisałam się na candy u Mai i Moniki. Może z powodu imienia dopisało mi szczęście i jak wróciłam to pod choinką czekała na mnie paczka pełna pięknych rzeczy. Barakuje mi słów, żeby opisać cuda jakie tam znalazłam. Cuda czekały też na moja córeczkę. Była również zachwycona.

 

 

 

Cudeńka prawda. 

Ja tez nie próżnowałam. Z racji tego, że czasu na wpis mało pokaże tylko wyszywanki. A resztę przy nastepnym wpisie.

 

 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.