Dodatki na bloga
sobota, 22 stycznia 2011
bolerko

W sumie to nie wiem ja nazwać to co stworzyłam. Na bolerko za długie, a na swetr za krótkie. może taki żakiecik. Chciałam spróbować jak robi się w paski. Później pomyślałam, że razem z takiej grubej wełny ciężko będzie zszyć elementy dlatego zaczęłam robić tył i przód razem. Jeśli chodzi o kolory to też pomieszanie. Najpierw znalazł się w domu pomarańczowy. Były tylko 2 motki więc na swetr za mało. Dokupiona została brązowa w ilości 2 motków. Pod koniec robótki okazało się, że zabraknie pomarańczowej. Rozpoczął się maraton po słupskich pasmanteriach. Jako,że włoczka kupiona była zeszłej zimy nie miałam zbyt dużych nadziei na powodzenie. Udało się dostałam. Na samym końcu pojawił się problem guzików. Poszłam je kupić. W sklepie zorientowałam się, że nie mam ze sobą swetra, ani nawet włóczki, żeby coś dobrać. W końcu wzięłam coś na oko. Efekty pracy oceńcie sami.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie. Monika

19:57, moniczka855d , druty
Link Komentarze (2) »
środa, 12 stycznia 2011
kolejna chusta

Zrobiłam jedna. Spodobała się mami i siostrze. Siostra była pierwsza. Żeby mama nie czuła się pokrzywdzona powstała i dla mniej tylko w innym kolorze.

Przed zrobieniem pierwszej chusty wydawało mi się to ponad moje siły. Teraz bardzomi się to spodobało i mam nadzieje ze powstanie jeszcze nie jedna.

A oto wyniki mojej pracy prezentowne przez moją córeczkę:18:27, moniczka855d , druty
Link Komentarze (3) »
sobota, 08 stycznia 2011
biżuteria

Spodobało mi się filcowanie. Niestety na razie nic prócz kulek nie potrafię. Kulki też dobre. Można pozmieniać kolory i mieć dużo, różnych kolczyków i korali. Ten komplet powstał na zamówienie.
Może niedługo spróbuje zrobić coś więcej niż kulkę.

Pragnę bardzo podziękować Kasi z blogu Haftowanki Katarzyny i Anetce z blogu Blogasek za przepiękne kartki świąteczne.

Pozdrawiam Monika

13:23, moniczka855d , filcowanie
Link Komentarze (1) »